Une jam Personi pare qe prezantohem 😅

Pershendetje miq , jam duke bere nje shembull prezantimi

Quhem Endri, jam 28 vjec, dhe jetoj ne itali.

Profesioni im eshte inxhinier informatike, me pelqen te shkruaj gjera qe jo t gjithe i kuptojne.

Kam studiuar ne : Sapienza Università di Roma

Kam pasion Filmat, notin,

Urrej Futbollin, jo si sport, por sepse eshte bere biznes edhe nuk kam deshire ta financoj ate me vemendjen time.

Nuk shoh dot Blogera, influencer, gjera pa lidhje, vuaj kur shoh ato qe tregojne prsh ; cfare kam ne canten time :triumph:.

Kaq per momentin, per mua do mesoni gjate kohes tuaj ketu !

Qenke cun me bot .me pelqejn njerezit qe mendojn si ti