Si do ishte bota pa femrat

Si mendoni ju?
Sidomos kete pergjigje e pres nga meshkujt,si mund ta imagjinoni boten pa femra :stuck_out_tongue:

Sdo ekzistonte fare๐Ÿ˜€

Rrofte gjinia femerore :fist::rofl::rofl::rofl:

Ska botรซ pa femrat.

1 Like

Sa mire qe kemi dhe :sun_with_face: per plazh :stuck_out_tongue: