Shfrenoni Fantazinë dhe vazhdoni me tej

Të gjithë mund të imagjinojmë, si dhe të improvizojmë,
Ndaj unë do nis të imporvizoj një tregim, duke perfshirë si personazhe edhe anëtaret e forumit. Gjithashtu secili nga ju, mund ta vazhdoj atë në mënyrën e tij…

1 Like

Filloj…

Ishte Vere, nuk ishte dimer… Duke shetitur, degjoj nje ze te njohur : Cte shoh ishte @Eni.Prince i cili po diskutonte me nje shites ambulant rruges, per nje pale syze . Ore do mi japesh 10 mij lek? Jo ore ja kthente ai, keto jane syze prada, Ik ore : ato nuk jam origjinale, pergjigjet @Eni.Prince me plot bindje dhe me ze te lart. :crazy_face: Afrohem dhe…

1 Like

…mundohem te diskutoj me qetesi,por ishte e pa mundur.Kthej koken dhe shikoj @Arnau duke ardhur i nervozuar.
Ndaloi dhe i tha @Eni.Prince:
Cfar ke?
Pse po bertet me te madhe…? @Eni.Prince mundohet t’ja shpjegoje @Arnau por…

Por por por @Ardito1993 i thot @Eni.Prince per nje pal syze prada fallco ben kshu e plak?sja vlen mblidhe veten se ka @Perla nje shoqe ne zvicer i themi asaj mbase t dergon nje pal origjinale por duhet te flasim me @Perla njer ca do thot ajo …ca mund te thot

1 Like

@perla bisedoi me shoqen nga zvicra,& ne zvicer cmimet e syzeve prada ishin shume shtrenje.E diskutoi edhe me @Eni.Prince por nuk ishte dakort per ate cmim. @Eni.Prince u merzit shume :weary: @perla po mundohej ta qetesonte duke i then: @Eni.Prince mos u merzit,une do te bej te pa munduren qe ti kete vere te behesh me syze prada,une do bisedoj me nje shoke. @perla bisedoii me shokun i cili quhej @Vlonjati99ave ai e degjoi biseden deri ne fund dhe i tha…

Mbas 2 muaj sakrific :grin::crazy_face: @Eni.Prince

1 Like

Po un apo ska gje

1 Like

Te qetesojm enin nje here…Ty do ta jap live ne dore :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

Apapapa cfar nenoke qe je

rrofsh per komplimentin

1 Like