Pershendetje ky/kjo jam une

Gjithsecili nga ne mund te shkruaj per veten,por te pasoje ne fund nje nga pjestaret e forumit,duke i ber tag

P.sh.-une jam Franka,jam nje vajze e bukur e mencur etj etj…& do me pelqente te kontaktoja me (tag)@gencin

hey pershendetje
jam Olmedo ose Oldi per shkurt nga Pogradeci do doja te komunikoja me @Perla :relaxed:

Mirmbrema @Olmedo_Gora shpresoj te jeni mire.Une jam Perla bjonde por me lesh te verdh, :stuck_out_tongue_winking_eye::woman_curly_haired: jam e shkurter & dembele.Perse pikerisht me zgjodhe mua per te komunikuar,ketu ka vajza shume te bukura si psh @ELAALE e cila mund te flasi pak per veten qe ta njohim me mire.

1 Like

@Perla bjonde origjinale apo e bere ? kam pare je teper altive e hapur , e embel n pergjithsi e rrept kur duhet di t flasesh mire per twma t bukura dhe per shum prej tyre respekte :relaxed:

Jam nje bojalleshk e lyer me boje bjond :joy::joy::joy:

1 Like