Me sport apo jo?

Me mir te meresh me sport apo me punet e tjetrit…??:grinning:si thoni?

1 Like

Une merrem me sport & punet e mia,dhe sme del koha per punet e tjetrit :stuck_out_tongue_winking_eye: Pergjigja eshte,me mire me sport :grin:

1 Like

Interesante pergjigja .pra sport dhe vetem sport

1 Like
1 Like

Edhe po tmeresh me punet e tjetrit sport eshte hahahha

1 Like

Po e vertet por cfar sporti?

Kush esht ky moj vajz?

</di
1 Like

Po ti kur vajte kaq ?

1 Like

sjam une,eshte komshia po ben sport

1 Like

per momentin mu duke sikur ishe ti @Arnau :joy::joy::joy:

1 Like

Un jam te pema po pres ty te kalosh

1 Like

kur kaloj une prishet pema,hapi syt mire me shiko :joy:

1 Like

Boll mos te thyet le te prishet

1 Like
1 Like

Ku vete kshu moj goc

hahahah sa kam qeshur , si vrapoka ai sikur i paska ikur treni

1 Like

hahahahah dreq

hahahahahahhahahahahahahahahhahahah

1 Like