Klasa politike e 30 viteve te fundit duhet te?

Cfare duhet te ndodh sipas jush me klasen politike te 30 viteve te fundit ne Shqiperi ?

3 Likes

Per mendimin tim duhet nje hetim maksimal per kedo .kush del i paster te vashdoj karrieren politike ne te kundert te denohen seriozisht .politika shqiptare esht kthyer ne monotoni ku skemi degjuar te denohet nje her nje politikan si esht e mundur …

1 Like

@Eltoni Asnjer ska per tu bere politika Shqiptare, une skam hic besim., ne kete klase njerzish, qe mendojne vetem per veten e tyre,

2 Likes

@Blerta un mendoj se politika mund te filloj te ndryshoj kur ta kuptoj qe populli nuk jan dele po persona qe kerkojn mbeshtetje nga politika ashtu si e meritojn

3 Likes

Duhet te ndodh ajo qe quhet hetim i cdo politikani dhe kush esht i paster dhe e meriton pse jo hallall e past.po un te veshtir e shoh

1 Like