Dergoni nje imazh te pemes festive

Djal me bot tjetri o goc

Nuk e kam bere une perla po do ju dergoja

1 Like

O kam punu gjith vitin per te bere ate peme , edhe plus aromatizimi qe kan ato rroba , plot 1 vit per pak dite

1 Like

Jam shum dakort un do e quaja art me vete

ok po presim ne,se ne fund do ndajm cmimet,gjeje nje pem dhe publkoje,e duam te vecant

1 Like

hahahahahah cfar arkitekti qe je

1 Like

hahahahahahahahahah

1 Like

po tani do kerkoj edhe une nje te vecante keshtu si ju

1 Like

ore vetes i thua ti arkitekt

1 Like

@Eni.Princemos mos qesh,ne femrat kemi me shume fantazi,ja dhe @Elena_Hysa me mua eshte ma pelqeu pemen

1 Like

cfar ka aty per arkitekt se vetem per te qesh kur i shikoj ato

hahahahhahaha duhet tme kuptosh si flas te kam thene 100 her po su bere njeri

I ben qeifin vetes moj

perla elena pelqen shum gjera zembra

1 Like

po jemi femra kemi gusto me te mire se meshkujt ne

1 Like

arnau tani e kupptova une ai i ben reply vetes qe ti thojme ne arkitekt

1 Like

Te kam inat :triumph:

1 Like

Jahajah lot

na i prishet pemet :joy::joy::joy:

1 Like

Jo inate moj vetem dashuri