Dergoni nje imazh te pemes festive

Si mund te jete ajo :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

55a9068f66f974c46eeb4fc80ddef1fa

Pershendetje

2 Likes

Pema juaj me pelqen shum tregon sa kreativ jeni :joy::joy:

1 Like

Pem shum interesant dhe me bot .complimente e dashur

1 Like

1 Like

urime per pemen @Arnau & @Eni.Prince nje vite te mbare :partying_face::partying_face:

2 Likes

Faleminderit @Perla gjithashtu e dashur

1 Like

Gjithashtu perla

1 Like

uaa cfar peme bukur arnau hahaha

1 Like

Faleminderit @Elena_Hysa po ju a e keni ber pemen?

uaaa hahahahahah cfar peme ky tjetri

1 Like

Akoma nuk e kam bere Ardit

faleminderit elena qe me shkruajte te tema ime,& te pema cunave :grin:

1 Like

hahaha , cfar peme qe paska nxjerur eni vetem pem nuk quhet , pema e jote perla me pelqen shumeeee

1 Like

Po he moj kur do e besh pemen ti

epo ne femrat studiojm shume,Eni eshte me i rregullt shiko si i ka palos rrobat,djal punetor.

1 Like

pse moj ste pelqen ty , do pune te besh ate lloj peme , duhet te behesh pis perdit qe ta formosh skemen

2 Likes

tani po presim pemen e @Elena_Hysa :star_struck:

1 Like

hahah me pelqen shume ideja

1 Like

hahahahahaha ate pune paske ti behesh pis qe te besh pemen

1 Like