Cili esht filmi juaj i preferuar

Na thoni ndonje filem interesant

1 Like

Prison Break Filmi me i bukur qe ekziston :wink::wink:

2 Likes

Edhe la casa de papel esht super filem

Ai eshte Telefilm

@Anushe ti cfar shijesh ke per fima

Fast and furios

2 Likes

@Marsel_Kakanaj kush nga keta mua me pelqen 4

Si cdo Shqiptar dhe ti :joy: po thuaj shyqyr qe nuk the 2 gisht mjalt. :joy:

1 Like

Te gjitha pjeset

Ta ka then vllai ty e di vet ti @Ardit

Dashi pa brir

1 Like

Hahaha

njerez dhe fate ! nder te paktat aktrime dhe veprimtari kinematografike shqiptare qe ja vlen te shofesh serial i perkryer !

1 Like

Nese behet fjale per nje serial Shqiptar jam dakort, ska mbi ate

2 Likes

Edhe mua me pelqen ai Telefilm :heart_eyes:

1 Like

Filmat e vjeter shqiptar per mendimin tim jan me te arriturit per kinematografin shqiptare

1 Like

1 Like