Cila ka qene çmenduria me e madhe qe keni bere ne jete?

Cila ka qene çmenduria me e madhe qe keni bere ne jete?

3 Likes

Une zakonisht, bej shume te tilla, por po theksoj nje nga to.

Mbaj mend ne Dhermi, pas nje zgare dhe birra pa fund me familjen ne breg te detit,
Une edhe pse jo ne gjendje te mire, nisa te notoj per rreth 2 ore rresht ne drejtim te kundert me bregun.

Edhe pse jam rritur me detin, nuk e kisha menduar kurre se nje dite do notoja aq large. Edhe pse nuk mund ta pershkruaj se sa shume e kam shijuar kete cmenduri, nuk do ta bej me kurre. Te notoj ne ate gjendje aq larg, si dhe te bej aq merak njerzit qe me shoqeronin.

2 Likes

Cmenduria me e madhe besoj ka qen kur u afrova nje korkodili 2 metra por nuk mbaroi me aq se mbas kisha kafazin e luanit le te themi qe ishte gati tme linte zemra

1 Like