Cifti i Ri

Nje i burgosur arrin, pas 15 vitesh te gjata, te arratiset nga burgu.
Si gje te pare, vendos te hyje ne nje shtepi per te gjetur rroba te reja, dicka per te ngrene dhe ndoshta nje arme. Hyn ne shtepine e pare qe gjen dhe rastis qe te gjeje nje cift te rinjsh ne shtrat…
Urdheron djalin te dale nga shtrati dhe e lidh te karrigia; i drejtohet pastaj vajzes dhe e lidh te shtrati, pastaj i afrohet, e puth ne qafe dhe vrapon per ne banje. Djali afrohet afer vajzes dhe i peshperit: “Nga rrobat qe ka veshur, mund te thuhet qe ky tipi ia ka mbathur nga burgu, dhe me siguri ka vite qe nuk ben dashuri me nje grua. E pashe si te puthi ne qafe, me siguri deshiron qe te beje se… me ty. Cfaredo qe te ndodhe, mos bej rezistence dhe lejoje qe te beje gjithcka, kenaqe. E di qe eshte dicka e shpifur, por duket nje tip i rrezikshem, dhe kjo eshte e vetmja menyre per te shpetuar. Ji e forte e dashur, te dua me shume se gjithcka!” Vajza pergjigjet: “Nuk me puthi ne qafe! Me peshperiti qe vesh qe eshte gay dhe qe i dukesh shume i mire. Pastaj me kerkoi vazeline, dhe i thashe qe ka ne banje. Ji i forte i dashur, te dua edhe une!”

1 Like

Hahahah e madhe

hahahah

hahahahhahaha Vdiqaaa :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

haahhaah

Hahahahaaa

hahahahahahahahahhaha

1 Like