Cfare jeni duke degjuar tani?

Ne cdo kohe , post titullin ose linkun e kenges qe po degjoni, eshte menyre me e mire per te ndare kenaqesine tone muzikore me anetaret e tjere

John Newman - Stand By Me (Tiësto Remix / Audio)

The Score - The Fear

2 Likes

The Score - Legend

Shi keta t gjithe 6 Underground (film)
Nga The Score Livin Right. Eshte SUPER

Dhe mua kjo me pelqen shume.
:rage:
Qe se thash une e para

1 Like

E bukur kjo

me muzik poppullore :sweat_smile:

Best music Ever

Tiësto - In The Dark

1 Like