Cfar do i thoni vetes tuaj ne momente te caktuara?

A jeni gjykues me i pashpirt kundrejt saj?
Sa kritik jemi ndaj saj?

1 Like

Jam aq kritik sa qe kur bej dush kembet i le pa lar pse un do i bej te gjitha

2 Likes

:joy::joy::joy: stop rracizmit. Edhe kembet jane pjese e trupit.

1 Like

Jam shume kritike ndaj vetes. Kerkoj gjithmone me shume

1 Like

Interesante ela

1 Like

Vetes time ne momente te caktuara do i thosha:
Mos ndrysho kurr…
Mbeturinat rreth teje i riciklon me nje shikim,dhe kjo ndihmon ne mirembajtjen e natures njerezore.

1 Like

Kur nxehem do doja ti thoja vetes: Bej nje xhiro dhe mos shkaterro veten me njerez qe nuk ja vlejne.

1 Like

Pse ti @ELAALE nxehesh vetem me njerez pa vlera e dashur ?

1 Like

Ne shume raste po. Po flas per nxehje pra shkaterrim nervash dhe jo diskutime apo debate.

1 Like

@Arnau :joy:

1 Like

kritikoj kembet fort qe m sollen mbrapsht n shqiperi😂

A te paca moj vajZ @Perla

1 Like

T’me rrosh sa malet e shqiperise @Arnau :grin:

1 Like

2 Likes

jealous les miserables GIF