Aparenca genjen...?

Sa dakort jeni me kete shprehjen:
“APARENCA GENJEN”

shum tem interesante.un do thoja 50 me 50 sepse ka shum raste kur aparenca nuk genjen fare

1 Like

E respektoj pergjigjen Arnau :+1:

Jo gjithmone ndodh 50%-50%
sepse ai qe di dhe ka pak mend ne koke analizon personin,
jo fizikun,floket,kostumin,fustanin dhe shume e shume gjera te tjera (si per femren & mashkullin)
Per mua gjithmon personalisht,nqs kemi te bejme me nje njeri te mirefillt,ka aparencen me te mire qe mund te egzistoj.

1 Like

Po un them 50 me 50 sepse shikon njerez qe prezantohen mir te paraqitshem edhe jan bloz sic shikon njerez te thjesht pa shum krekosje qe dalin gozha njerez nha eksperienca ime prandaj them 50 me 50

1 Like

Po e vertet eshte ajo qe shkruan,sepse me ka ndodh dhe mua me disa tipa.Tjeter jane e tjeter hiqen.
Prandaj me lart citova dhe e vura ne dukje pjesen e aparences.

1 Like