A ju shqeteson "virtualiteti" njesoj si "realiteti"...?

Neper rrjetet sociale ku ju hyni,ndodhin debate,mos perputhje mendimesh e karaktere.
Sa seriozisht e merr gjithsecili nga ju?
A ju “vret” virtualiteti njesoj si realiteti.

1 Like

Aspak nuk e konsideroj virtualitetin sepse sesht gje tjeter vecse nje shabllon .jeta reale esht dicka shum ndryshe

1 Like

Duke pare fjalen “virtualitet” eshte per t’mos e vrar mendjen fare.
Vertet nuk e vras mendjen,jane pa interes per mua ato cfar thuhen & nuk e marr seriozisht virtualitetin.
Ndodh qe besoj te dikush,zhgenjehem sepse kam menduar si “realitet” per dike qe do te thote besim ne ate moment,por nuk mbaj inat nga zhgenjimi i virtualitetit,thjesht nuk harroj dot,sepse ndonjehere ne virtualitet,gjerat vijne dhe si realitet.

1 Like